Kanada pasiekė dugną: dar niekada nepradėjo pasaulio ledo ritulio čempionato trimis pralaimėjimais

Pasaulio ledo ritulio čempionate Rygoje pirmadienį dar vieną nesėkmę patyrė savo silpnumo negalinti nuslėpti Kanados rinktinė, kuri 1:3 (1:2, 0:0, 0:1) pralaimėjo Vokietijai ir po trejų rungtynių lieka be taškų.

Kanadiečiai patyrė trečią pralaimėjimą iš eilės.<br> Reuters/Scanpix nuotr.

2021-05-24 23:39

Tuo metu Vokietija iškovojo trečiąją iš eilės pergalę su 9 taškais tapo B grupės lydere, aplenkusi šeimininkę Latviją (7 tšk.).

Jaunų žaidėjų komandą surinkusi Kanada pirmąkart per visą istoriją pradėjo pasaulio čempionatą trimis pralaimėjimais, tačiau jai niekas negresia, nes nė viena ekipa neiškris į žemesnę pakopą.

Vokietija ėmė pirmauti po Stefano Loiblo įvarčio (10:46), o netrukus antrą pridėjo Matthias Plachta (11:24).

Pirmojo kėlinio pabaigoje kanadiečiai sušvelnino rezultatą po Nicko Paulo įvarčio (18:19), tačiau jiems rezultato išlyginti nepavyko.

Kai mačui artėjant į pabaigą kanadiečiai vartininką pakeitė šeštuoju aikštės žaidėju, Korbinianas Holzeris padėjo tašką metimu į tuščius vartus (57:59).

Vokiečiai įveikė kanadiečius pasaulio čempionate pirmąkart nuo 1996 metų.

A grupėje Čekija po pratęsimo 3:2 (0:0, 2:1, 0:1, 1:0) įveikė politinio skandalo sūkuryje esančią Baltarusijos rinktinę.

Čekams pergalingą įvartį pelnė Dominikas Kubalikas (61:23).

Baltarusija pirmavo po Jehoro Šarangovičiaus įvarčio (25:52), bet į tai čekai atsakė Jano Kovaro (29:44) ir Filipo Zadinos (33:03) įvarčiais.

Vis dėlto baltarusiai išsigelbėjo nuo pralaimėjimo per pagrindinį laiką po Vladislavo Jeriomenkos (51:30) įvarčio.