Rusijos ledo ritulininkai 40 minučių negalėjo palaužti danų, o kazachai nugalėjo iki tol nepralaimėjusią Vokietiją

Pasaulio ledo ritulio čempionate Latvijoje trečiadienį pergalę iškankino Rusijos ekipa, A grupės mače palaužusi Daniją 3:0 (0:0, 1:0, 2:0).

Rusijos ledo ritulio rinktinė įveikė Daniją.<br> AFP/Scanpix.com nuotr.

May 26, 2021, 6:45 PM, atnaujinta May 26, 2021, 6:54 PM

Rusija praėjusiame ture gan sensacingai krito prieš Slovakiją 1:3 ir siekė reabilituotis prieš savo aistruolius.

Tačiau gan sėkmingai čempionate žaidžiantys danai tapo sunkiai įkandamu riešutu daugkartinei pasaulio čempionei Rusijai.

Per pirmą kėlinį rusai į vartus smūgiavo 10 kartų, o Danija atsakė septyniais. Kai jau atrodė, kad ir antrasis kėlinys pasibaigs be įvarčių, galiausiai rusai įmušė.

Turėdami vienu žaidėju daugiau likus 50 sek. iki kėlinio pabaigos ritulį iš arti sumaištyje nukreipė Ivanas Morozovas.

Trečiame kėlinyje 10 min. greitoje atakoje rezultatą padvigubino Aleksandras Barabanovas, o dar po 7 minučių pasižymėjo ir tašką padėjo Dmitrijus Voronkovas.

Ši pergalė beveik garantavo rusams patekimą į atkrintamuosius varžybų mačus.

Kitame mače B grupės lyderė Vokietija kovojo ketvirtame ture su Kazachstanu. Nė vieno mačo iki trečiadienio nepralaimėję vokiečiai paslydo ir nusileido kazachams 2:3 (0:0, 2:1, 0:2)