JAV ledo ritulininkai pranoko latvius, o aštuoni šveicarų įvarčiai nušlavė Slovakiją

Latvijoje ir toliau tęsiasi 2021-ųjų pasaulio ledo ritulio čempionatas. Ketvirtadienį iš viso sužaistos ketverios rungtynės, o dieninėje dvikovų programoje pergales šventė Šveicarijos ir JAV rinktinės.

JAV ledo ritulininkai įveikė Latviją.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

May 27, 2021, 6:37 PM, atnaujinta May 27, 2021, 6:46 PM

JAV ledo ritulininkai B grupėje vykusiose rungtynėse 4:2 (2:2, 2:0, 0:0) įveikė Latvijos ledo ritulininkus.

Pirmajame kėlinyje abi rinktinės apsikeitė įvarčiais, tačiau savo pranašumą antrajame kėlinyje įrodę amerikiečiai į savo sąskaitą įsirašė dar 3 taškus ir B grupėje su 9 taškais pakilo į antrąją poziciją.

Tuo tarpu Latvija su 7 taškais B pogrupyje rikiuojasi ketvirta.

A grupės dvikovoje Šveicarija nepasigailėjo iki tol be pralaimėjimų žygiavusių Slovakijos ledo ritulininkų ir sutriuškino juos 8:1 (1:0, 3:0, 4:1).

Po šios pergalės šveicarai A grupėje su 9 taškais užima antrąją poziciją. Tiek pat taškų turintys slovakai žengia treti.

Į kitą etapą pateks po keturias geriausias A ir B pogrupių komandas.