Trečiajame kėlinyje ant ledo pabudę čekai įveikė Švediją, o suomiai neturėjo vargo su italais

Latvijoje ir toliau tęsiasi 2021-ųjų pasaulio ledo ritulio čempionatas. Ketvirtadienį iš viso buvo sužaistos ketverios rungtynės, o vakarinėje dvikovų programoje pergales šventė Čekijos ir Suomijos rinktinės.

Suomija iškovojo užtikrintą pergalę prieš italus.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

May 27, 2021, 10:48 PM

Trečiajame kėlinyje pabudę švedai 4:2 (0:2, 0:0, 0:4) įveikė Švedijos ledo ritulininkus.

Prieš lemiamą kėlinį dviejų įvarčių deficitą turėjusi Čekijos rinktinė nesuskydo ir trečiajame kėlinyje varžovams „išrašė“ net keturis taiklius metimus į jų vartus.

Po šios pergalės čekams su penkiais taškais pavyko pakilti į ketvirtąją A grupės poziciją, o Švedija su trimis taškais po keturių rungtynių rikiuosi paskutinėje, aštuntoje vietoje.

8. Švedija (3 taškai).

Tuo tarpu B grupėje įtikinamą pergalę šventė Suomijos rinktinė, kuri įveikė italus 3:0 (2:0, 1:0, 0:0).

Ši pergalė Suomijos ledo ritulininkams leido įsitvirtinti pirmoje pogrupio pozicijoje. Italijos rinktinė šiame ledo ritulio čempionate vis dar nepatyrė pergalės skonio.