Arti ketvirtfinalio: pasaulio ledo ritulio čempionate Rygoje keturios rinktinės iškovojo po 4-ąją pergalę

Rusijos, Slovakijos, Švedijos ir JAV ledo ritulininkai pasaulio ledo ritulio čempionate Rygoje šeštadienį iškovojo dar po vieną pergalę ir pirmauja grupėse, jau beveik užsitikrinusios vietas ketvirtfinalyje.

Suomiai su 13 taškų pirmauja B grupėje.<br> Imago/Scanpix nuotr.

May 29, 2021, 11:18 PM, atnaujinta May 29, 2021, 11:40 PM

Iš viso šeštadienį Latvijos sostinėje buvo sužaistos net šešerios rungtynės.

A grupėje Rusija ir Slovakija surinko po 12 taškų po 5 mačų.

Rusai 4:1 (0:0, 1:0, 3:1) nugalėjo šveicarus, kurie galingai pradėjo čempionatą, bet pamažu slopsta. Trečiajame kėlinyje visus tris įvarčius Rusijos komandai 51, 53 ir 60 min. pelnė Sergejus Tolčinskis.

Slovakai tik paskutiniame kėlinyje 2:0 (0:0, 0:0, 2:0) palaužė Danijos komandą.

Čekijos rinktinė po lėto starto atsitiesė ir 6:1 (1:0, 3:1, 2:0) sutriuškinusi Didžiąją Britaniją, kur jau neturi vilčių patekti į kitą etapą.

B grupėje į pirmąją vietą su 13 taškų po 5 mačų pakilo Suomijos rinktinė, kuri 2:1 (1:0, 0:1, 1:0) nugalėjo Vokietijos ekipą.

Pergalingą įvartį 51-ąją min. pelnė Arttu Ruotsalainenas.

12 taškų surinko JAV komanda, kuri 2:1 (1:0, 1:0, 0:1) palaužėi norvegų pasipriešinimą.

Rezultatyviausiose dienos rungtynėse Kazachstano rinktinė per paskutinį kėlinį italams atseikėjo 8 įvarčius ir laimėjo 11:3 (1:0, 2:1, 8:2).

Italai lieka be taškų, o 10 taškų surinkę kazachai realiai pretenduoja į ketvirtfinalį.