Pasaulio ledo ritulio čempionate Kanada lipa iš dugno, o šeimininkai latviai neišgyveno iki baudinių

Pasaulio ledo ritulio čempionate Rygoje sekmadienį sužaistos dar ketverios rungtynės, po kurių Suomija pirmoji užsitikrino vietą ketvirtfinalyje.

Suomiai jau pateko į ketvirtfinalį.<br> TASS/Scanpix nuotr.

May 31, 2021, 12:29 AM, atnaujinta May 31, 2021, 12:32 AM

Suomiai B grupėje per pratęsimą įveikė šeimininkę Latvijos ekipą 3:2 (1:1, 1:0, 0:1; 1:0) ir surinko 15 taškų po 6 mačų.

Pratęsime likus žaisti vos 4 sek. Antonas Lundellas įveikė Latvijos rinktinės vartininką Janį Kalninį ir įmušė pergalingą įvartį.

Tašką uždirbę latviai surinko 9 taškus ir savo likimą spręs paskutinėse rungtynėse su Vokietija.

Kitose B grupės rungtynėse trimis pralaimėjimais startavusi Kanados rinktinė sekmadienį iškovojo trečią pergalę iš eilės.

Kanadiečiai 7:1 (4:0, 2:1, 1:0) sutriuškino be taškų liekančią Italiją ir pretenduoja į ketvirtfinalį, surinkę 9 taškus.

A grupėje Švedijos rinktinė 3:1 (0:1, 1:0, 2:0) palaužė vienus lyderių Slovakijos ledo ritulininkus, o kitose rungtynėse Šveicarija 6:0 (2:0, 2:0, 2:0) sutriuškino paskutinę vietą užimančią Baltarusijos ekipą.

Šveicarai ir slovakai turi po 12 taškų po 6 rungtynių, o Rusija – 12 po 5 mačų.

Vis dėlto dar nė viena komanda neužsitikrino vietos ketvirtfinalyje.

REPORTERIS: KT konstatavo, kad R. Žemaitaitis pažeidė Konstituciją