JAV pasaulio ledo ritulio čempionate sutriuškino vokiečius ir iškovojo bronzos medalius

Sekmadienį Rygoje vykstančiame pasaulio ledo ritulio čempionate buvo sužaistos mažojo finalo rungtynės. JAV rinktinė 6:1 (1:0, 4:0, 1:1) sutriuškino Vokietiją ir laimėjo bronzos medalius.

JAV iškovojo bronzos medalius.<br>REUTERS/Scanpix nuotr.

2021-06-06 17:26, atnaujinta 2021-06-06 17:53

Pirmasis įvartis krito jau 5-ąją pirmo kėlinio minutę. Christiano Wolanino smūgis buvo tikslus ir JAV anksti išsiveržė į priekį.

Antrajame kėlinyje į vokiečių vartus krito dar du įvarčiai. 26 min. įvartį pelnė Jasonas Robertsonas, o po mažiau nei 2 min. trečiąjį dar pridėjo Jackas Drury. Tačiau čia JAV ledo ritulininkai smagintis nebaigė.

Jau 31 min. galingu smūgiu į europiečių vartus įmušė Jasonas Robertsonas, o po mažiau nei minutės vartininką nuginklavo Trevoras Moore'as.

Trečiajame kėlinyje – 49 min. vokiečių gretose įmušė ir rezultatą sušvelnino Dominikas Bittneris. Tačiau amerikiečiai neleido pagalvoti net apie viltį sugrįžti – po mažiau nei minutės jau šeštąjį JAV įvartį pelnė Ryanas Donato.

JAV ir Vokietijos rinktinės susitiko ir B grupės etape. Tuomet pergale 2:0 taip pat šventė amerikiečiai.

Lrytas.lt primena, kad didžiajame Pasaulio ledo ritulio čempionato finale sekmadienį 18 val. susitiks Suomijos ir Kanados rinktinės