Lietuvos tenisininkės – Billie Jean King taurės turnyro atkrintamosiose varžybose

Lietuvos tenisininkės tęsia pergalių seriją „SEB arenoje“ Vilniuje vykstančiame Billie Jean King taurės III grupės Europos-Afrikos zonos turnyre ir užsitikrino vietą atkrintamosiose varžybose.

Akvilė Paražinskaitė<br> S.Čirbos nuotr.

Jun 17, 2021, 6:57 PM

Antrajame C grupės susitikime lietuvės ketvirtadienį 3-0 be didesnio vargo nugalėjo grupės autsaiderę Kosovo komandą. Iškovojusi antrąją pergalę, Lietuvos rinktinė tapo grupės nugalėtoja.

Kiek paprakaituoti teko tik Akvilei Paražinskaitei, kuri pirmajame vienetų mače per 1 val. 23 min. 6:4 6:4 įveikė Doniką Bašotą.

A.Paražinskaitei tai buvo pirmasis mačas šiame turnyre.

„Buvo daug klaidų ir jautėsi tas jauduliukas, kuris visada būna atstovaujant Lietuvai. Namuose žaidžiant yra daugiau atsakomybės, bet tuo pačiu ir smagiau. Už Lietuvą buvau žaidusi prieš 6-7 metus, tai šis mačas buvo „prasimušimui“. Ateityje tikrai bus geriau“, – po susitikimo sakė A.Paražinskaitė.

Antrame dienos susitikime pirmoji mūsų šalies raketė Justina Mikulskytė 6:2 6:1 įveikė Adrijaną Lekaj.

Nieko nebelėmusiame dvejetų susitikime Patricija Paukštytė su Iveta Dapkute 6:0 6:1 sutriuškino Ają Broqi ir Vesą Gjinaj.

Lietuvos rinktinės varžovės atkrintamųjų varžybų etape paaiškės šiandien vakare, pasibaigus Kipro bei Bosnijos ir Hercegovinos akistatai. Kovą dėl patekimo į aukštesnę Billie Jean King taurės varžybų grupę, be lietuvių, dar tęsia Norvegijos, Pietų Afrikos, Airijos ir Maltos komandos.