Mišriose šiuolaikinės penkiakovės estafetėse – 8 lietuvių vieta

Egipte pasibaigusio šiuolaikinės penkiakovės 2021 m. pasaulio jaunimo (iki 21 metų) čempionato paskutinę dieną mišrių estafečių varžybose Elzbieta Adomaitytė ir Titas Puronas užėmė 8-ąją vietą tarp 21 komandos.

Mišriose šiuolaikinės penkiakovės estafetėse – 8 lietuvių vieta.<br> Union Internationale de Pentathlon Moderne/ Krzysztof Kuruc nuotr.

Jul 19, 2021, 12:44 PM

Plaukimo rungtyje lietuviai buvo 19-ti (2 min. 5,53 sek.; 299 taškai), fechtavimosi – šešti (22 pergalės; 221), jodami pelnė 290 taškų iš 300 galimų, o bėgdami ir šaudydami užėmė 10-ąją vietą (12 min. 33,12 sek.; 547).

Pasaulio čempionais tapo baltarusiai Katsiarina Jecina ir Vladislavas Berazavikas (1417), antri finišavo lenkai Ewa Pydyszewska ir Maciejus Klimekas (1392), treti – Paula Franco ir Andresas Fernandezas iš Gvatemalos (1387).