Lietuva lieka be medalių: į kovą pakilusioms M. Valčiukaitei ir D. Karalienei bronzos pasiekti nepavyko Specialiai lrytas.lt, Tokijas

Lietuvos gėlėms Tokijo žaidynėse pražysti medaliais nepavyko. Pernai atgijusi irkluotojų Mildos Valčiukaitė ir Donatos Karalienės pora Lietuvai dar miegant pakilo į kovą dėl olimpinių medalių, tačiau finišo pasiekti tarp trijų geriausių nepavyko.

M.Valčiukaitė ir D.Karalienė po finalo kalbėjo jautriai.<br>V.Dranginio/LTOK nuotr.
S.Ritteris stebėjo M.Valčiukaitės ir D.Karalienės pasirodymą.<br>V.Dranginio/LTOK nuotr.
Daugiau nuotraukų (7)

Jul 28, 2021, 3:26 AM, atnaujinta Jul 28, 2021, 4:27 AM

M.Valčiukaitė ir D.Karalienė finišavo ketvirtos.

Aukso medalius iškovojo Rumunija, sidabrą – Naujoji Zelandija, o bronzą, į kurią realiausiai ir taikėsi lietuvės, laimėjo Nyderlandai.

M.Valčiukaitė ir D.Vištartaitė užėmė ketvirtąją vietą. Sportininkės distanciją įveikė per 6 min. 47, 44 sek. Nuo triumfavusių rumunių jos atsiliko 6,41 sek.

Bronzą iškovojusios olandės Roos de Jong ir Lisa Scheenaard distanciją įveikė per 6 min. 45,73 sek.

M.Valčiukaitė ir D.Vištartaitė 500 m įveikė trečios ir suteikė nemažai vilčių kovoje dėl bronzos, tačiau vėliau krito į ketvirtąją poziciją, kurioje ir išsilaikė iki pat 2000 m žymos.