Australė originaliai panaudojo duotą Tokijuje prezervatyvą ir tapo olimpine čempione

Olimpiniame baidarių slalome startavusi australė Jessica Fox socialiniame tinkle pasidalino savo patirtimi, kaip reikia panaudoti Olimpiniame kaimelyje gautą prezervatyvą. Sportininkė prezervatyvu susitvarkė skilusią savo baidarę ir laimėjo Tokijo olimpiados auksą.

S.Fox panaudojo prezervatyvą remontuoti skilusią valtį ir tapo olimpine čempione.<br> lrytas.lt koliažas
 S.Fox panaudojo prezervatyvą remontuoti skilusią valtį ir tapo olimpine čempione.<br> isntagram.com
 S.Fox panaudojo prezervatyvą remontuoti skilusią valtį ir tapo olimpine čempione.<br> AFP/Scanpix.com nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

Jul 29, 2021, 6:03 PM

Dar prieš Tokijo olimpiados pradžia žaidynių rengėjai paviešino, kad ir Japonijoje atletams bus dalinami prezervatyvai.

Dar nuo 1988 metų Seulo olimpinių žaidynių pradėta sportininkams, kurie kelias savaites gyvena labai arti vienas kito, dalinti nemokamus prezervatyvus.

Rio olimpinėse žaidynėse 2016 m. iš viso išdalinta net 450 tūkst. nemokamų prezervatyvų, o Tokijo žaidynių organizatoriai skyrė kur kas mažiau - 160 tūkst. vienetų.

Kaip aiškino žaidynių organizatoriai, prezervatyvai šįkart dėl COVID-19 pandemijos turėjo būti labiau naudojami ne Olimpiniame kaimelyje meilei, o pasiimami kaip suvenyrai, kurie simbolizuoja saugų seksą ir kovą su ŽIV bei AIDS.

Sportininkė turėjo ketvirtadienį kovoti moterų K-1 slalomo varžybų finale, tačiau ji pastebėjo, jog jos valties nosis prakiuro ir būtinas remontas.

Be specialių priemonių J.Fox remontuoti savo valtį panaudojo prezervatyvą, kuris uždengė baidarės nosį nuo galimo vandens patekimo į valtį.

Pati olimpinė čempionė parašė instagram paskyroje: „Lažinamės, kad niekas nežinojo, jog prezervatyvai yra tinkami baidarių remontui“.

Kaip buvo parodyta vaizdo įraše, pradžioje skilusi valties dalis buvo ištepta specialiu anglies mišiniu, o po to buvo uždėtas prezervatyvas.

Sutaisyta baidarė tapo pergalinga australei: jis distanciją įveikė per 105.04 sek. ir tapo čempione.

Antrąją vietą su 108,68 sek. iškovojo britė Mallory Franklin, o trečia su 111,13 sek. liko vokietė Andrea Herzog.