Amerikietiškas siautulys Japonijoje: aukso medalį pažymėjo į šipulius sudaužydama pasaulio rekordą

Trečiadienį Tokijo olimpinėse žaidynėse JAV lengvosios atletikos rinktinės atstovė Sydney McLaughlin atsiskleidė ryškiausiomis spalvomis.

Sydney McLaughlin tapo olimpine čempione.<br>Imago/Scanpix nuotr.

Aug 4, 2021, 12:51 PM

21-erių amerikietė tapo olimpine čempione 400 m barjerinio bėgimo rungtyje. Maža to, lengvaatletė čempione tai padarė įspūdingu stiliumi – pagerindama šios rungties pasaulio rekordą.

S.McLaughlin distanciją įveikė per 51,46 sek. ir beveik pusę sekundės aplenkė savo tautietę Dalilah Muhammad.

Bronzos medalį iškovojo pasaulės čempionės titulą ginanti Nyderlandų bėgikė Femke Bol.

Ankstesnis šios rungties pasaulio rekordas priklausė būtent Tokijuje auksą iškovojusiai amerikietei S.McLaughlin. Ji iki tol distanciją buvo įveikusi per 51,9 sek.

Įdomu, kad trečiadienį antroje vietoje finišavusi D.Muhammad taip pat viršijo ankstesnio pasaulio rekordo greitį ir Tokijuje distanciją įveikė per 51,58 sek.

Iš viso finaliniame bėgime buvo pagerinti net penki asmeniniai rekordai.

„Kol kas man sunkiai pavyksta suvokti, kas įvyko, bet esu tikra, kad nusiraminsiu ir vėliau tinkamai atšvęsiu šį pasiekimą.

Esu be galo laiminga. Puikus bėgimas“, – pirmuoju olimpiniu medaliu bei pagerintu pasaulio rekordu po finalo džiaugėsi S.McLaughlin.