R. Berankis baigė kovas „US Open“ turnyre dvejetų turnyre su skandalinguoju B. Paire'u pasiekęs aštuntfinalį

Ričardas Berankis su prancūzu Benoit Paire‘u atvirojo JAV teniso čempionato dvejetų varžybų aštuntfinalyje sekmadienį pralaimėjo amerikiečiams Steve‘ui Johnsonui ir Samui Querrey 3:6, 4:6.

R.Berankis.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Sep 6, 2021, 9:50 AM, atnaujinta Sep 6, 2021, 9:53 AM

31-erių lietuvis pasaulio dvejetų reitinge yra 385-as, o skandalingu elgesiu garsėjantis B.Paire'as – 75-as.

R.Berankis, kuris 15-ąjį kartą dalyvavo Didžiojo kirčio turnyrų dvejetų varžybose, į aštuntfinalį pateko pirmą kartą.

Lietuvis su prancūzu užsidirbo 54 tūkst. JAV dolerių ir po 180 ATP dvejetų reitingo taškų.

Vienetų varžybose R.Berankis pirmame rate 5:7, 3:6, 3:6 nusileido argentiniečiui Diego Schwartzmanui.

14-ąją vietą pasaulio reitinge užimantis D.Schwartzmanas sekmadienį netikėtai aštuntfinalyje 3:6, 4:6, 7:5, 7:5, 1:6 pralaimėjo per tranką patekusiam Nyderlandų tenisininkui Botičiui van de Zandschulpui (117).

Kituose aštuntfinalio mačuose rusas Danijilu Medvedevas (2) 6:4, 6:4, 6:3 nugalėjo britą Danielį Evansą (27), ispanas Carlosas Alcarazas Garfia (55) 5:7, 6:1, 5:7, 6:2, 6:0 įveikė vokietį Peterį Gojowczyką (141), kanadietis Felixas Augeris-Aliassime'as (15) 4:6, 6:2, 7:6 (8:6), 6:4 nugalėjo amerikietį Francesą Tiafoe (50).

„Nauja diena“: kodėl iškrėsta Darbo partijos būstinė?