Sunkiaatletė Lijana Jakaitė iškovojo aukso medalį Europos jaunimo čempionate

Suomijoje vykstaničame Europos jaunimo (iki 23 metų) sunkiosios atletikos čempionate auksą iškovojo ir Lietuvos atstovė. 23-ejų Lijana Jakaitė svorio kategorijoje iki 71 kg neturėjo sau lygių.

Sunkiaatletė Lijana Jakaitė iškovojo aukso medalį Europos jaunimo čempionate  <br> LSAF nuotr.

Sep 28, 2021, 8:30 PM

Rovimo rungtyje L.Jakaitė iškėlė 95 kg ir užėmė antrą vietą. Tačiau stūmimo rungtyje lietuvė išstūmė daugiausiai iš visų – 113 kg. Iš viso sunkiaatletė surinko 208 kg ir iškovojo aukso medalį.

Antroje vietoje liko danė Line Gudei (203 kg), bronzos medalį iškovojo vokietė Lara Danz (199 kg).