Vokietis A. Zverevas po 31 metų sugebėjo pasiekti neįtikėtiną rezultatą – įveikti geriausius planetos tenisininkus ir laimėti baigiamąjį turnyrą

Turine (Italija) sekmadienį finišavo baigiamasis metų ATP turo turnyras – „Nitto ATP Finals“. Vienetų varžybų finale vokietis Alexanderis Zverevas (ATP-3) per 1 valandą 16 minučių 6:4, 6:4 nugalėjo antrąją planetos raketę rusą Daniilą Medvedevą ir nutraukė net penkių pralaimėjimų seriją tarpusavio mačuose.

A.Zverevas<br> AFP/Scanpix.com nuotr.

Nov 21, 2021, 8:32 PM, atnaujinta Nov 25, 2021, 8:47 AM

Šeštadienį pusfinalyje įveikęs geriausią planetos tenisininką Novaką Džokovičių, o sekmadienį D.Medvedevą, vokietis tapo vos ketvirtuoju tenisininku per šio turnyro istoriją, kuriam pusfinalyje bei finale pavyko nukauti du geriausius pasaulio žaidėjus.

Pastarąjį kartą tai įvyko 1990 metais ir pasižymėjo Andrea Agassi.

A.Zverevas taip pat tapo tik 10-uoju tenisininku, kuriam baigiamąjį metų turnyrą yra pavykę laimėti bent du sykius. Rekordininku išlieka šešis kartus laimjęs Rogeris Federeris.

„Pusfinalyje geriau pasidavinėjau kamuoliuką, jaučiausi geriau. Sunku pasakyti, kas atsitiko šiandien. Nebuvau 100 procentų psichologiškai pasirengęs, galbūt kažkas su nervais buvo negerai.

Šį kartą Alexandreris laimėjo, kitą kartą bandysiu kažką pakeisti, kad laimėčiau“, – sakė D.Medvedevas.