Čempionų lygoje „Motor“ gavo Vengrijos rankinio lyderių pamoką

Gintaro Savukyno treniruojamiems Zaporižės „Motor“ rankininkams nepavyko antrą kartą iš eilės įveikti „Veszprém“ klubo. Ketvirtadienį Čempionų lygos aštuntojo turo rungtynėse „Motor“ išvykoje pripažino daugkartinių Vengrijos čempionų pranašumą 29:36 (13:18).

A.Malašinskis.<br>LRF nuotr.

Nov 25, 2021, 11:58 PM

Zaporižės komandos įžaidėjas Aidenas Malašinskas įmetė 2 įvarčius, kartą buvo nubaustas geltona kortele ir dukart buvo pašalintas 2 minutėms. Per praėjusius septynis turus A.Malašinskas nė sykio nebuvo pašalintas 2 minutėms.

Kitas „Motor“ lietuvis Jonas Truchanovičius vis dar negali žaisti dėl traumos.

Praėjusią savaitę šios komandos susitiko Zaporižėje. Pirmąsias jų tarpusavio rungtynes „Motor“ laimėjo 29:27.

Šį ketvirtadienį antrosios dvikovos baigtį nulėmė kelių minučių tarpsnis pirmojo kėlinio antroje pusėje. Gerai rungtynes pradėję Zaporižės rankininkai 17-ąją minutę pirmavo 9:8, bet po to praleido net aštuonis įvarčius paeiliui ir 26-ąją minutę Vesprėmo komanda išsiveržė į priekį 16:9. Po pertraukos svečiai buvo sumažinę skirtumą iki keturių įvarčių, bet žaidimo gijos visą laiką liko „Veszprém“ rankose.

Šiame ture labai skaudų antausį gavo čempionės vardą ginanti „Barcelona“. Barselonos rankininkai likus žaisti 8 minutes išvykoje pirmavo prieš „Kielce“ klubą keturių įvarčių skirtumu, bet pabaigoje praleido šešis iš eilės įvarčius ir pralaimėjo 27:29.

„Kielce“ dar labiau įsitvirtino B grupės pirmojoje vietoje. Lenkijos čempionai per 8 turus iškovojo 14 taškų. Į antrąją vietą pakilo „Veszprém“ (10 taškų), aplenkęs „Barcelona“ (9 taškai).

Į šeštąją vietą nukritusio „Motor“ sąskaitoje yra 6 taškai. Zaporižės komandą aplenkė „Flensburg-Handewitt“ (7 taškai), ketvirtadienį išvykoje įveikęs autsaiderį Bukarešto „Dinamo“ klubą 28:20.

„Motor“ kitas rungtynes žais gruodžio 1 dieną namie su „Flensburg“.