Įspūdingiausia pergalė karjeroje: buriuotoja V. Andrulytė pasaulio čempionate pasidabino bronza

Lietuvos buriuotoja Viktorija Andrulytė iškovojo didžiausią karjeros pergalę. Omane pirmadienį pasibaigusiame pasaulio ILCA6 klasės buriavimo čempionate ji iškovojo bronzos medalį.

Buriuotoja V. Andrulytė.<br>Archyvo nuotr.

sportas.info

Dec 6, 2021, 4:29 PM

Lietuvos sportininkė paskutinę dieną iš ketvirtosios pozicijos pakilo į trečiąją. Pirmadienį iš trijų planuotų plaukimų įvyko du.

Dešimtajame plaukime V. Andrulytė finišavo ketvirta, o vienuoliktajame – 11-a. Iš viso ji surinko 73 baudos taškus (atmetus du prasčiausius rezultatus).

Pasaulio čempione po dramatiškos kovos antrą kartą tapo belgė Emma Plasschaert. Ji pakartojo 2018 metų sėkmę. Belgijos buriuotoja surinko 71 baudos tašką. Tokį pat rezultatą užfiksavo ir sidabro medalį iškovojusi lenkė Agata Barwinska. Belgei triumfą lėmė daugiau lenktynėse užimtų aukštesnių vietų.

V. Andrulytė paskutinę dieną aplenkė olimpinę čempionę danę Anne-Marie Rindom, kuri paskutinę dieną finišavo vos 36-oje ir 19-oje pozicijose bei galutinėje rikiuotėje smuktelėjo į ketvirtąją poziciją.

Tai antrasis Lietuvos buriuotojų medalis olimpinės klasės pasaulinio čempionatuose. 2012 metais pasaulio čempione tapo Gintarė Scheidt.