Kaune paaiškėjo 2021 metų Lietuvos dailiojo čiuožimo čempionai: staigmenų nebuvo

Kauno ledo arenoje praūžė atvirasis 2021 metų Lietuvos dailiojo čiuožimo čempionatas, kuriame varžėsi 124 sportininkai suaugusių, jaunimo, jaunių ir jaunučių grupėse.

Lietuvos čempionato prizininkės.<br> LČF nuotr.
Daugiau nuotraukų (4)

Dec 7, 2021, 4:42 PM

Lietuvos dailiojo čiuožimo čempione suaugusių grupėje tapo Aleksandra Golovkina (tr. Davidas Richardsonas), kuri šiuo laimėjimu užsitikrino kelialapį į 2022 m. sausio 10-16 dienomis Taline (Estija) vyksiantį Europos dailiojo čiuožimo čempionatą.

Antrąją vietą užėmė Kauno sporto mokyklos „Startas“ auklėtinė Selina Kaneda (tr. Dmitrijus Kozlovas), kuri sėkmingai pirmą kartą varžėsi suaugusiųjų grupėje.

Trečia liko Latvijos atstovė Šarlote Jekabsone.

Merginų jaunimo grupėje (iki 19 metų) aukso medaliu pasidabino Sankt Peterburge besitreniruojanti Lietuvos pilietė Daria Afinogenova (tr. Valentina Čebotariova), antrą vietą iškovojo Kauno sporto mokyklos „Startas“ auklėtinė Meda Variakojytė (tr. Indrė Paulaitienė), trečia liko Gruzijos atstovė Anna Dea Gulbiani Schmidt.

Jaunimo čempionu tapo Vilniaus atstovas Danielis Korabelnikas (tr. Ingrida Proživalskytė), jaunių grupėje pirmą vietą iškovojo Nojus Majauskas (tr, Eglė Kliučakienė), o antrą vietą užėmė Mantas Gryba (tr. Indrė Paulaitienė).

Jaunių grupėje (iki 15 metų) užtikrintai laimėjo Agnė Ivanovaitė (tr. Loreta Vitkauskienė). Antroje vietoje liko Latvijos atstovė Kira Baranovska, bronzos medalio laimėtoja tapo Evelina Stavickytė (tr. Dmitrijus Kozlovas).

Abi lietuvės – Kauno sporto mokyklos „Startas“ auklėtinės.

Jaunių grupėse nugalėtojais tapo Miglė Kondratė (Kaunas), Nikola Guscina (Latvija), Paula Rutkauskaitė (Vilnius), Aleksandra Vasiljeva (Latvija), Laura Rutkauskaitė (Vilnius).

Jaunučių grupėse nugalėjo Agata Matonė (Kaunas), Emanuelis Sapranavičius (Kaunas), Vesta Malinauskaitė (Elektrėnai), Haroldas Bosas (Kaunas), Odilė Beatričė Vanagaitė (Vilnius), Artiomas Pumputis (Vilnius).