„Australian Open“ jaunimo turnyre Edas Butvilas įveikė ir antrą barjerą Dvejetų varžybose jau pateko į ketvirtfinalį

Atvirojo Australijos teniso čempionato jaunimo vaikinų varžybose antradienį lietuvis Edas Butvilas iškovojo antrąją pergalę. Jis 7:6 (7:5), 6:3 įveikė Kazachstano atstovą Maksą Batiutenką.

Edas Butvilas.<br>R.Danisevičiaus nuotr.

Jan 25, 2022, 7:53 AM, atnaujinta Jan 26, 2022, 10:41 AM

Mačas truko 1 val. 19 min.

Lietuvis yra 7-oji turnyro raketė, o o jo varžovas buvo gavęs asmeninį kvietimą.

Pirmajame rate 17-metis E.Butvilas 6:7 (5:7), 7:5, 7:6 (10:2) nugalėjo prancūzą Arthurą Gea.

Kitas lietuvio varžovas bus 12-oji turnyro raketė Colemanas Wong'as iš Honkongo. Jis antrajame rate įveikė turką Toganą Tokačą 6:2. 6:2.

ATP reitinge C.Wong'as yra 1136-as.

Dvejetų varžybų antrajame rate E.Butvilas ir kroatas Mili Poljičakas (1-asis reitingas) pateisina favoritų vardą ir antrajame rate 6:4, 6:4 nugalėjo Liamą Gavrielidesą (Vokietija) ir Arturą Kukasianą (Rusija).

Trečiajame rate ketvirtfinalyje E.Butvilas ir M.Poljičakas žais su Tanapattu Nirundornu (Tailandas) ir Jadenu Weekesu (Kanada), kurie 6:1, 6:1 sutriuškino Ignacio Buse (Peru) ir Dinko Dinevą (Bulgarija).