Šeštadienis rankinio lygoje: „Dragūno-Viesulo“ ir panevėžiečių pergalės

Šeštadienį LRL vyko dvejos rungtynės. Klaipėdoje „Dragūnas-Viesulas“ susigrūmė su HC „Utena“ ir namuose HC „Molėtai“ priėmė Panevėžio „SC-RSSG-Grifą“.

Klaipėdoje „Dragūnas-Viesulas“ susigrūmė su HC „Utena“<br> rankinis.lt
Daugiau nuotraukų (3)

Feb 5, 2022, 9:08 PM

Klaipėdos rankininkai sirgaliams padovanojo pergalę

Iš sausio mėnesio perkeltose rungtynėse Klaipėdos rankininkams lengva nebuvo. Dalis komandos žaidėjų turėjo dvejas rungtynes iš eilės. Sėkmingą atkarpą pirmojo kėlinio viduryje sužaidę klaipėdiečiai atsiplėšė nuo „Utenos“ rankininkų 8 įvarčiais (17:9), tačiau šios persvaros neišlaikė ir antro kėlinio pabaigoje komandas skyrė vos 3 įvarčiai (29:26).

Nepaisant uteniškių pastangų „Dragūnui-Viesului“ pavyko išlaikyti šią persvarą ir laimėti rezultatu 38:34.

Klaipėdos „Dragūno-Viesulo“ komandoje prie pergalės labiausiai prisidėjo Tomas Drakšas – 10 (1 iš 7 m) ir Orestas Biknius – 6.

HC „Utena“ gretose išsiskyrė Mantas Meduneckis – 9, Pijus Gimbutas – 8 ir Mantas Zabulis – 6 (2 iš 7 m).

Molėtuose žingsneliu priekyje buvo „Grifas“

Į Molėtus atvykę Panevėžio rankininkai pirmąjį kėlinį pradėjo sunkiai ir tik antroje jo pusėje išlygino rezultatą (11:11). Iki kėlinio pabaigos susikrovę 2 įvarčių persvarą ją įstengė išlaikyti didžiąją rungtynių dalį (16:14, 22:20, 24:22). Rungtynių pabaigoje sėkmingiau sužaidę „Grifo“ žaidėjai išsivežė pergalę rezultatu 36:31.

HC „Molėtų“ komandoje įvarčiais išsiskyrė Mindaugas Agurkis – 9 (1 iš 7 m), Eivydas Semėnas – 6 ir Mantas Žibas – 4.

Panevėžio „SC-RSSG-Grife“ daugiausiai taiklių metimų į priešininkų vartus pasiuntė Evaldas Vėta – 8, Titas Janušonis – 6 ir Danielius Kairys (1 iš 7 m) su Mindaugu Barzdeniu – po 5.

Artimiausios LRL rungtynės vyks jau ateinantį savaitgalį. Tuomet uostamiestyje „Dragūnas-Viesulas“ susitiks su Panevėžio „SC-RSSG-Grifu“, Eišiškėse Šalčininkų r. „Sokol“ – su HC „Molėtais“, Garliavoje RK „Kauno Ąžuolas“ su HC „Utena“ ir sostinėje HC „Amber“ su RK „Šiauliais“.