Filmo scenarijaus verta istorija: kanadietis įveikė vėžį ir tapo olimpiniu čempinu

Pekine vykstančiose žiemos olimpinėse žaidynėse – neįtikėtina sėkmės istorija. 27-erių kanadietis Maxas Parrotas iškovojo dvigubą pergalę. Vėžį įveikęs akrobatinio nuolydžio sportininkas pirmadienį pasidabino olimpinio aukso medaliu.

Maxas Parrotas tapo olimpiniu čempionu.<br>AP/Scanpix nuotr.

Feb 7, 2022, 7:24 PM

2018-ųjų Pjongčango žiemos olimpinėse žaidynėse sidabro medalį iškovojęs M.Parrotas vos po dešimties mėnesių išgirdo šokiruojančią žinią – jam buvo diagnozuoja Hodžkino limfoma.

Kanadiečio sportinė karjera pakibo ant plauko, tačiau jis nenuleido rankų ir po 12 chemoterapijos procedūrų jis įveikė klastingą ligą.

Šešis mėnesius trukęs gydymas stipriai kirto sportininko fizinei formai – jo raumenys ėmė nykti akyse.

Vis dėlto tai nesutrukdė jo olimpinei svajonei – sunkių treniruočių dėka jis grįžo į akrobatinio nuolydžio varžybas.

Pralėkus vos keliems mėnesiams po chemoterapijos jis 2019-ųjų rugpjūtį laimėjo „X Games“ varžybas Norvegijoje.

O po kiek mažiau nei dvejų metų jis Pekine tapo olimpiniu čempionu – pirmadienį vykusiose finalinėse varžybose jis surinko 90,96 balo ir už savo nugaros paliko kiną Yimingą Su (88,70) ir savo tautietį Marką McMorrisą (88,53).

Pekino žiemos olimpinės žaidynės vyks vasario 4 – 20 dienomis.