Olimpinės žaidynės Čekijos ledo ritulio rinktinei prasidėjo netikėtu pralaimėjimu Danijai

Danijos ledo ritulio vyrų rinktinė Pekino olimpinėse žaidynėse netikėtai 2:1 (2:0, 0:1, 0:0) nugalėjo Čekijos ledo ritulininkus.

Danijos ledo ritulio rinktinė netikėtai įveikė čekus.<br> AP/SCanpix nuotr.

Feb 9, 2022, 6:24 PM, atnaujinta Feb 9, 2022, 6:26 PM

Pirmieji įvarčiu pasižymėjo danai. 12-ąją minutę rinktinės gynėjas Markusas Lauridsenas tolimu smūgiu nuginklavo čekų vartininką.

Antrasis įvartis krito po 6 minučių. Danijos ledo ritulininkui atsidūrus patogioje situacijoje pelnyti įvartį čekas grubiai prasižengė prieš daną ir užsidirbo baudinį į savus vartus. Fransas Nielsenas stojęs vienas prieš vartininką šį pergudravo ir pasiuntęs ritulį šalia vartininko kairio peties pelnė antrąjį komandos įvartį.

Antrojo kėlinio ketvirtąją minutę Romanas Červenka po Jano Kovaro perdavimo įgavo daugiau laisvės ir tiksliu smūgiu rezultatą sušvelnino.

Visgi, likusiu rungtynių metu mačo favoritams čekams išlyginti rezultato nepavyko ir Čekijos rinktinė žaidynes pradėjo pralaimėjimu.

Kitose B grupės rungtynėse Rusijos olimpinio komiteto komanda 1:0 įveikė Šveicarijos rinktinę.