Po sūnaus gimimo į trasą grįžusi vokietė iškovojo istorinį auksą: „Neįtikėtina akimirka“

Istorinį pasirodymą Pekino žiemos olimpinėse žaidynėse surengė Vokietijos rogučių sporto legenda Natalie Geisenberger. 34-erių sportininkė antradienį iškovojo aukso medalį trečiose olimpinėse vienviečių rogučių varžybose.

Natalie Geisenberger penktą kartą tapo olimpine čempione.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

2022-02-10 06:24

Apskritai N.Geisenbeger pagal šį pasiekimą tapo pirmąja sportininke olimpinių rogučių sporto istorijoje. Tarp visų žiemos olimpinių sporto šakų vokietę tapo vos ketvirtąja moterimi pagal šį pasiekimą.

Apskirtai tai buvo penktasis jos aukso medalis žiemos olimpinėse žaidynėse per savo karjerą.

Vis dėlto didžiausią gyvenimo pergalę N.Geisenbeger nuskynė beveik prieš dvejus metus, kai 2020-ųjų gegužę jai gimė sūnus Leo.

„Esu penkis kartus olimpinė čempionė ir vienintelė kartą mama – fantastiškas jausmas. Visą laiką treniravausi nenuleisdama akių nuo savo vaiko. Dabar iškovojau dar vieną aukso medalį. Neįtikėtina akimirka.

Vokietė Pekino olimpinėse žaidynėse trasą įveikė per per 3 min. 53,454 sek.

Sidabro medaliu pasidabino jos tautietė Anna Barreier – 3 min. 53,947 sek., o bronza atiteko Rusijos olimpinio komiteto atstovei Tatjanai Ivanovai. Ji distanciją įveikė per 3 min. 55,441 sek.

Pekino žiemos olimpinės žaidynės vyks vasario 4 – 20 dienomis.