15 km slidinėjimo klasikiniu stiliumi varžybose T. Strolia аplenkė 14 varžovų, triumfavo suomis

Penktadienį Pekino olimpinėse žaidynėse įvyko 15 km slidinėjimo lenktynėse klasikiniu stiliumi, kuriose varžėsi ir lietuvis Tautvydas Strolia.

Tautvydas Strolia<br>V.Dranginio nuotr.
Daugiau nuotraukų (9)

Feb 11, 2022, 10:35 AM, atnaujinta Feb 11, 2022, 11:45 AM

26-erių T.Strolia trasą įveikė per 46 min. 53,1 sek. ir nuo lyderio atsilikęs 8 min. 58,3 sek. užėmė 83-ąją vietą iš 99 sportininkų, tačiau du iš jų net nestartavo.

Greičiausias buvo Suomijos atstovas Iivo Niskanenas trasą pračiuožęs per 37 min. 54,8 sek.

23,2 sek. atsilikęs Rusijos olimpinio komiteto atstovas Aleksandras Bolšunovas tenkinosi sidabro medaliu, o norvegas Johannesas Hoesflotas Klaebo iškovojo bronzą, nuo I.Niskaneno atsilikęs 37,5 sek.

Triskart olimpiadas paeiliui 15 km slidinėjimo lenktynes laimėjęs šveicaras Dario Cologna čempiono titulo apginti net nesikėsino. Legendinis slidininkas distanciją įveikė per 41 min. 39,9 sek. ir liko 44-oje vietoje.

T.Strolia savo pasirodymą Pekino žiemos olimpinėse žaidynėse pratęs vasario 16-ąją vyksiančiose komandinio sprinto varžybose.