Tobuli šūviai saldžių vaisių neatnešė: biatlono trasoje G. Leščinskaitė nepateko į 60-uką

Pekino olimpinėse žaidynėse penktadienį 7,5 km biatlono sprinto lenktynėse dalyvavo lietuvė Gabrielė Leščinskaitė.

G.Leščinskaitės.<br>V.Dranginio nuotr.

Feb 11, 2022, 10:51 AM, atnaujinta Feb 11, 2022, 12:15 PM

G.Leščinskaitė pataikė visus savo šūvius, tačiau rezultatų tai neatnešė. Lietuvė nuo lyderės atsiliko 2 min. 52,8 sek. ir užėmė 63-ąją vietą.

Nuostabiai pasirodė norvegė Marte Olsbu Roeiesland. Penkta startavusi sportininkė trasą įveikė per 20 min. 44,3 sek. ir pataikiusi visus šūvius iškovojo aukso medalį.

Antroje vietoje liko ir sidabro medalį iškovojo švedė Elvira Oeberg, nuo lyderės atsilikusi 30,9 sek. Bronnzos medalis iškeliavo į Italiją Dorotheai Wierer, kuri nuo norvegės atsiliko 37,2 sek.

Lietuvė trasoje pasirodė 53, o nuo starto linijos pajudėjo 11 val. 26 min. 30 sek.

Lenktynėse iš viso dalyvavo 89 sportininkės.

Gabrielė pirmadienį startavo pirmoji iš visų lietuvių ir pasirodė 15 km individualių lenktynių rungtyje. Mergina užėmė 61 vietą iš 86 finišavusiųjų.