Olimpinių žaidynių ledo ritulio varžybų pusfinalyje – 10 kanadiečių įvarčių

Kanados moterų ledo rinktinė sužaidė įspūdingą pusfinalį Pekino žiemos olimpinėse žaidynėse. Kanadietės 10:3 (5:1, 3:2, 2:0) įveikė Šveicarijos rinktinę.

Olimpinių žaidynių ledo ritulio varžybų pusfinalyje – 10 kanadiečių įvarčių<br> AFP/Scanpix nuotr.

Feb 14, 2022, 9:03 AM, atnaujinta Feb 14, 2022, 2:15 PM

Pirmąjį įvartį Kanados rinktinė pelnė 8-ąją minutę, kai tiksliu smūgiu pasižymėjo Claire Thompson, o šis sportininkės įvartis pradėjo įspūdinga atkarpą.

Per kiek daugiau nei 3 ateinančias minutes kanadietės sugebėjo pelnyti net 4 įvarčius ir išsiveržti į priekį 5:0. Įvarčius pelnė Jamie Lee Rattray, Blayre Turnbull, Renata Fast ir Erin Ambrose.

Šveicarės rezultatą sušvelnino 19-ąją minutę, kai tiksliu smūgiu pasižymėjo Lara Stalder.

Antrajame kėlinyje Alina Muller pelnė antrąjį Šveicarijos įvartį, tačiau į tai šveicarės atsakė dviem įvarčiais – pasižymėjo Marie Philip Poulin ir Emily Clark.

Rezultatui esant 7:2 ir turint viena žaidėja aikštėje daugiau šveicarės pelnė dar vieną įvartį. Tiksliu smūgiu ir vėl pasižymėjo L.Stalder.

14-ąją antro kėlinio minutę krito penktasis ketvirčio įvartis. M.Poulin pelnė antrą savo ir aštuntą Kanados įvartį.

Trečiajame kėlinyje kanadietės pergalę užtikrino dar dviem įvarčiais. Tiksliais smūgiais pasižymėjo Emma Maltais ir Brianne Jenner.

Kitame pusfinalyje susitiks Suomijos ir JAV rinktinės.