Latvijos ledo ritulininkai iš Pekino grįžta „su riestainiu“: liko ir be pergalių, ir be taškų Slovakija ketvirtfinalyje susigrums su JAV

Savo pasirodymą Pekine vykstančiose žiemos olimpinėse žaidynėse baigė Latvijos ledo ritulininkai. Antradienį latviai turnyro aštuntfinalyje 2:3 (1:1, 1:1, 0:1) nusileido Danijos ledo ritulininkams.

Latvijos ledo ritulio rinktinė Pekino žiemos olimpinėse žaidynėse patyrė vien pralaimėjimus.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Feb 15, 2022, 10:01 AM, atnaujinta Feb 16, 2022, 1:45 PM

Pirmajame kėlinyje abi komandos apsikeitė taikliais metimais.

12:02 min. Daniją į priekį išvedė Mortenas Pulsenas, tačiau 16:23 min. skaičius švieslentėje išlygino Lauris Darziniš.

Latviai dar pirmajame kėlinyje turėjo pakeisti vartininką – traumą patyrusį Janį Kalninį pakeitė Ivars Punnenovs.

Antrasis kėlinys taip pat buvo pažymėtas abiejų rinktinių įvarčiais.

Prieš tai pasižymėjęs K.Darziniš pridėjo dar vieną taiklų metimą (22:33 min.) ir išvedė Latviją į priekį – 2:1. Vis dėlto pranašumo „braliukams“ išsaugoti nepavyko – 36:57 skaičius švieslentėje išlygino Julianas Jakobsenas.

Apmaudžiai latviai buvo nubausti ir trečiajame kėlinyje. Vos prasidėjus kėliniui, 41:45 min., Daniją į priekį taikliu metimu išvedė Markusas Lauridsenas.

Savo šansais iki dvikovos pabaigos nepasinaudojusi Latvijos rinktinė nebepakeitė rezultato ir pralaimėjimu baigė savo pasirodymą Pekino žiemos olimpinėse žaidynėse.

Lrytas.lt primena, kad Latvijos ledo ritulininkai pralaimėjo ir visas trejas grupės rungtynes ir pogrupyje liko be taškų.

Į ketvirtfinalį žengę danai jame susigrums su Rusijos olimpinio komiteto ledo ritulininkais.

Kitame antradienio rytą žaistame aštuntfinalyje Slovakija 4:0 (1:0, 2:0, 1:0) pranoko Vokietijos rinktinę ir olimpiniame ketvirtfinalyje susigrums su JAV ledo ritulininkais.

Pekino žiemos olimpinės žaidynėse vyks vasario 4 – 20 dienomis.

Gyvai: Leading the change in sustainable business