50 km slidinėjimo varžybose – rusų triumfas

Pekino žiemos olimpinėse žaidynės artėja prie pabaigos, o bendroje medalių įskaitoje savo pozicijas gerina Rusijos olimpinis komitetas (ROC).

50 km slidinėjimo varžybose – rusų triumfas.<br> Imago Images/Lehtikuva/Scanpix nuotr.

2022-02-19 10:51

Šeštadienį įvykusio 50 kilometrų masinio starto slidinėjimo varžybose dominavo ROC ir Norvegijos sportininkai.

Aukso medalį iškovojo per 1 val. 11 min. 32,7 sek. finišavęs ROC atstovas Aleksandras Bolšunovas.

Sidabru tenkinosi kitas rusas Ivanas Jakimuškinas, nuo tėvynainio atsilikęs 5,5 sek., o bronzos medalį iškovojo 7 sek. Nuo čempiono atsilikęs norvegas Simenas Hegstadas Kruegeris.

Sekančias tris vietas taip pat užėmė ROC ir Norvegijos sportininkai. 4 ir 6 vietas užėmė rusai Artemas Maltsevas ir Denisas Spitsovas, 5-ąją norvegas Sjuras Roethe.