Lietuvos jauniai nusileido britų ledo ritulininkams ir Estijoje liko ketvirti

Lietuvos rinktinė nesėkmingai užbaigė Estijoje vykusį pasaulio jaunių iki 18 metų ledo ritulio čempionato IIA diviziono turnyrą.

Lietuvos ledo ritulininkai liko ketvirti.<br> hockey.lt nuotr.

Apr 9, 2022, 5:46 PM, atnaujinta Apr 9, 2022, 5:48 PM

Šeštadienį lietuviai paskutinėse čempionato rungtynėse 2:4 nusileido Didžiosios Britanijos atstovams.

Ši nesėkmė atėmė iš lietuvių galimybę iškovoti pirmenybių medalius ir paliko juos ketvirtoje pozicijoje.

Pirmieji šiose rungtynėse pasižymėjo britai, kai Cainas Russellas realizavo daugumą. Lietuvos rinktinei išlyginti rezultatą pavyko įpusėjus pirmajam kėliniui, o tiksli buvo Simo Ignatavičiaus ataka (12:07).

Lygybė rungtynėse išsilaikė vos porą minučių, o šįkart britus į priekį išvedė Joshua Shaw. Vėliau rezultatas nepasikeitė iki pat antrojo kėlinio pabaigos, kai vėl savo atsaką surengė Lietuvos rinktinė. Pasižymėjo Paulius Grybauskas (39:36, rez. perd. Dovydas Jukna, Marijus Dumčius).

Rungtynių baigtis sprendėsi trečiajame rungtynių kėlinyje, kuriame stipresni buvo Didžiosios Britanijos atstovai. Liamas Steele‘as pasižymėjo komandoms žaidžiant lygiomis sudėtimis, o Jackas Hopkinsas padvigubino persvarą daugumos metu.

Per paskutines penkias rungtynių minutes Lietuvos rinktinė ne kartą vartininką keitė šeštuoju aikštės žaidėju, bet įvarčio pelnyti nepavyko nė vienai rinktinei.