Pasaulio jaunių fechtavimo čempionate A. Pylinova pateko tarp 32 geriausiųjų

Dubajuje (JAE) vyko pasaulio fechtavimo jaunimo ir jaunių čempionatas. Jame kovėsi keturi Lietuvos atletai – Lurdė Grabovskytė, Anastasija Pylinova, Alanas Rynkevičius ir Matas Medišauskas.

Lietuvos fechtuotojai pasaulio čempionate.<br> Organizatorių nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

2022-04-11 14:50, atnaujinta 2022-04-11 14:53

Jaunimo špagos merginų grupėje Lurdė Grabovskytė, pogrupyje laimėjo tris kovas iš šešių.

Atkrintamosiose gautas 71 reitingo numeris lėmė kovą su Didžiosios Britanijos sportininke I. Bulman, kurią pavyko įveikti 15:13 ir patekti tarp 64 geriausiųjų. Deja, kova dėl patekimo tarp 32 nebuvo sėkminga – lietuvė 8:15 nusileido 7 reitingo numerį turėjusiai kanadietei G. Hu ir galutinėje įskaitoje užėmė 56 vietą tarp 160 sportininkų.

Su vyresniais jėgas bandžiusiai jaunių atstovei – Anastasijai Pylinovai, pogrupyje pavyko laimėti tik 1 kovą, tad atkrintamųjų barjero įveikti nepavyko.

Vaikinų jaunimo grupėje Alanas Rynkevičius pogrupyje nugalėjo tris priešininkus, o 96 reitingo numeris leido praleisti pirmąją atkrintamųjų kovą ir iš karto patekti tarp geriausiųjų 128.

Tačiau prasibrauti į geriausiųjų 64 nepavyko: Pietų Korėjos atstovas J. Kimas pasirodė stipresnis 15:5.

Lietuvis galutinėje įskaitoje užėmė 103 vietą tarp 207 sportininkų.

Jaunių amžiaus grupės sportininkas – Matas Medišauskas įveikė tik vieną priešininką pogrupyje ir atkrintamųjų nepasiekė.

Jaunių merginų špagos grupėje Anastasija Pylinova pogrupyje laimėjo keturias kovas iš šešių, tad atkrintamosiose iš karto pateko tarp 64 geriausiųjų.

Kovoje dėl patekimo tarp 32 geriausiųjų ji kovėsi su aukštesnį reitingo numerį turėjusia amerikiete K. Fallon. Po atkaklios kovos palaužusi priešininkę 15:11 A. Pylinova dėl patekimo į 16-uką kovėsi su ukrainiete, vėliau sidabro medalį iškovojusia A. Maksymenko, kuriai pralaimėjo 7:15 ir galutinėje įskaitoje užėmė 26 vietą iš 109 fechtuotojų.

Vaikinų jaunių amžiaus grupėje startavęs Matas Medišauskas pogrupyje laimėjo 4 kovas iš 6. Atkrintamųjų pirmajame rate 15:8, nugalėjęs Honkongo fechtuotoją Y. Chaną antrajame jis pralaimėjo vengrui D. Pellei 12:15.

Galutinėje įskaitoje užimta 46 vieta tarp 142 sportininkų.