Lietuvos tenisininkės Suomijoje liko per žingsnį nuo pergalės

Lietuvos moterų teniso rinktinei iki bilieto į aukštesnę komandinio pasaulio čempionato grupę pritrūko vienintelės pergalės. Suomijoje vykusio Billie Jean King taurės antros grupės Europos-Afrikos zonos turnyro lemiamame mače lietuvės 1:2 nusileido Egipto rinktinei.

Lietuvos tenisininkės Suomijoje liko per žingsnį nuo pergalės<br> organizatorių nuotr.

Apr 16, 2022, 11:41 AM

Pirmame vienetų susitikime Lietuvos rinktinės debiutantė Andrė Lukošiūtė (WTA-1098) 6:2 6:1 sutriuškino Sandrą Samir (WTA-419). Visgi rezultatas tapo lygus po antrojo vienetų susitikimo, kuriame Maiar Sherif Ahmed Abdelaziz (WTA-62) 6:2 6:2 nugalėjo Justiną Mikulskytę (WTA-279).

Mačo baigtis sprendėsi dvejetų susitikime. Jame Rana Sherif Ahmed ir M.Sherif Ahmed Abdelaziz 7:6 (9:7) 6:4 įveikė J. Mikulskytę ir Patriciją Paukštytę.

Teisę kitame sezone varžytis pirmoje Billie Jean King taurės varžybų grupėje taip pat iškovojo ir Norvegijos rinktinė. Į trečiąją varžybų grupę iškrito Suomijos ir Liuksemburgo komandos.

„Nauja diena“: Lietuvos narystės NATO metinės – ar iššūkių daugiau?