Ledo ritulininkai kovas Slovėnijoje pradėjo pralaimėjimu, tačiau ne tokiu baisiu, kaip baimintasi

Lietuvos rinktinė antradienį pradėjo pasaulio ledo ritulio čempionato 1A grupės kovas Slovėnijoje pralaimėjimu šeimininkų rinktinei 2:4 (0:1, 0:2, 2:1).

Lietuvos ledo ritulio rinktinė nusileido slovėnams 2:4.<br>hockey.lt nuotr.

2022-05-03 23:41, atnaujinta 2022-05-04 11:27

Elito grupėje keturis sykius žaidę slovėnai laikomi turnyro favoritais.

Iki šio mačo lietuviai jiems buvo pralaimėję visus 5 kartus dideliais skirtumais.

Šįkart slovėnai pirmavo 3:0 po dviejų kėlinių ir buvo ramūs dėl pergalės, tačiau paskutiniame kėlinyje lietuviai parodė nagus ir pelnė du įvarčius.

Rezultatui esant 0:4 pasižymėjo Aivaras Bendžius (56 min.), o paskui dar spėjo įmušti ir Emilijus Krakauskas (60).

Kitas rungtynes lietuviai žais Vengrija, o paskui kovos su Pietų Korėja ir Rumunija.

„Lietuva tiesiogiai“: kaip alkoholio, tabako vartotojai stiprintų gynybą?