Rankinio Čempionų lygos ketvirtfinalis prasidėjo sirgaliaus ir fotografų traumomis

Dėl neatsargaus Paryžiaus PSG sirgaliaus elgesio trys žmonės buvo išvežti į ligoninę, o rankinio Čempionų lygos rungtynės vėlavo ketvirtį valandos.

„Kiel“ ir PSG ekipų mačas baigėsi lygiosiomis

May 12, 2022, 12:24 AM

Nelaimė trečiadienį sutrikdė Prancūzijos sostinėje vykusias pirmąsias rankinio Čempionų lygos ketvirtfinalio rungtynes tarp PSG ir „Kiel“ komandų.

Prieš pat mačą tribūnoje ant turėklo sėdėjęs „Collectif Ultras Paris“ sirgalių grupuotės narys neišlaikė lygsvaros ir iš penkių metrų aukščio nukrito ant apačioje buvusių fotografų.

Tuo metu aikštėje apšilimą darę rankininkai turėjo palaukti, kol medikai nukentėjusiems asmenims suteiks pirmąją pagalbą. Trys nugaros bei galūnių traumas patyrę žmonės – nukritęs sirgalius ir du fotografai – buvo išvežti į ligoninę, bet pavojus jų gyvybei negresia.

Apie ketvirtį valandos vėlavusios PSG ir „Kiel“ rungtynės baigėsi lygiosiomis 30:30 (14:16). Paryžiečiai abiejų kėlinių pradžiose atsiliko 1:5 ir 14:19, bet tiek pirmajame, tiek antrajame kėlinyje sugebėjo išlyginti rezultatą.

Kitos Čempionų lygos ketvirtfinalio rungtynės trečiadienį vyko Vokietijoje, kur čempionės vardą ginanti „Barcelona“ įtikinamai nugalėjo „Flensburg-Handewitt“ klubą 33:29 (18:13).

„Mėlyni-granatiniai“ varžovų arenoje ypač gerai jautėsi rungtynių pradžioje ir per pusę kėlinio susikrovė solidžią persvarą 10:3. Nors paskui Flensburgo rankininkai atsitiesė, pavyti svečių nesugebėjo.

Atsakomosios ketvirtfinalio rungtynės vyks kitą savaitę.

Ketvirtfinalio pirmosios rungtynės

„Flensburg-Handewitt“ – „Barcelona“ 29:33 (13:18). Jakobsenas 9, Golla 5, Sogardas 5 / Benali 8, Memas 6, Gomezas 5.

Paryžiaus PSG – „Kiel“ 30:30 (14:16). Remili 8, Syprzakas 7, Steinsas 5 / Sagosenas 6, Pekeleris 5.