Vesprėmo ir Kielcų rankininkai – viena koja Čempionų lygos finalo ketverte

„Veszprém“ ir „Kielce“ komandos ketvirtadienį laimėjo vyrų rankinio Čempionų lygos ketvirtfinalio pirmąsias rungtynes. „Veszprém“ nugalėjo didesniu skirtumu, bet „Kielce“ pergalę parsivežė iš varžovų arenos.

„Kielce“ ekipa beveik jau finale.<br> AFP/Scanpix.com nuotr.

May 13, 2022, 12:06 AM

Lenkijos čempionas „Kielce“ išvykoje nugalėjo „Montpellier“ ekipą 31:28 (16:12).

Labai nervingose rungtynėse, kurių pirmajame kėlinyje kilo masinis susistumdymas, o vėliau kitame epizode teisėjai parodė raudoną kortelę „Kielce“ gynėjui Danieliui Duišebajevui, svečiai beveik visą laiką pirmavo. Nors jiems nepavyko susikrauti didelio pranašumo, trijų įvarčių atsarga prieš kitą savaitę Lenkijoje vyksiančias antrąsias rungtynes taip pat yra rimta paraiška patekti į finalo ketvertą.

Vengrijos vicečempionas „Veszprém“ namie nugalėjo pernai Čempionų lygos finale žaidusį „Aalborg“ klubą 36:29 (17:16). Vesprėmo rankininkai beveik visą laiką pirmavo, bet aukštesnę pavarą įjungė tik po pertraukos, o septyni įvarčiai buvo didžiausia jų įgyta persvara.

Kitos komandos pirmąsias ketvirtfinalio rungtynes žaidė trečiadienį. „Barcelona“ išvykoje nugalėjo „Flensburg-Handewitt“ klubą 33:29, o Prancūzijos sostinėje Paryžiaus PSG ir „Kiel“ rungtynės baigėsi lygiosiomis 30:30.

Atsakomosios rungtynės vyks kitą savaitę. Finalo ketvertas numatomas birželio 18-19 dienomis Kiolne.

Ketvirtfinalio pirmosios rungtynės

„Veszprém“ – „Aalborg“ 36:29 (17:16). Margučas 7, Fathy 6, Nilssonas 5, Mahe 5 / Juulas 6, Sandellas 5, Bjornsenas 5.

„Montpellier“ – „Kielce“ 28:31 (12:16). Descat 5, Villeminot 4, Walliniusas 4 / A.Duišebajevas 7, Karaliokas 5.

„Flensburg-Handewitt“ – „Barcelona“ 29:33 (13:18). Jakobsenas 9, Golla 5, Sogardas 5 / Benali 8, Memas 6, Gomezas 5.

Paryžiaus PSG – „Kiel“ 30:30 (14:16). Remili 8, Syprzakas 7, Steinsas 5 / Sagosenas 6, Pekeleris 5.