Amerikiečiai pasaulio ledo ritulio čempionate įveikė autsaiderius britus, o mačą Helsinkyje stabdė gaisras arenoje

Suomijos Tamperėje ir Helsinkyje vykstančiame pasaulio ledo ritulio čempionato elitiniame divizione ketvirtadienį JAV rinktinė 3:0 (0:0, 1:0, 2:0) nugalėjo B grupės autsaiderę Didžiosios Britanijos komandą.

Danijos ir Vokietijos rinktinių mačas dėl gaisro arenoje buvo atidėtas dviems valandoms.<br> AFP/Scanpix.com nuotr.

May 19, 2022, 7:27 PM, atnaujinta May 19, 2022, 9:37 PM

Amerikiečiai tiek pirmąjame, tiek ir antrame kėlinyje sunkiai rado kelių varžovų vartų link, o juos gelbėjo du įvarčius per kelias minutes įmušęs Kiefferis Bellowsas.

JAV ledo ritulininkai po 4 mačų turi savo sąskaitoje dvi pergales ir 8 taškus.

Britai vis dar turi 1 tašką, praleidę net 18 įvarčių.

Tuo pat metu turėjo vykti A grupės susitikimas tarp Danijos ir Vokietijos rinktinių, tačiau Helsinkio arenoje suveikė priešgaisrinė sistema.

Teigiama, kad visi sirgaliai jau laukė mačo pradžios, kai suveikė signalizacija, o arenos pranešėjas patikino, kad tai ne mokomoji situacija ir paprašė visus palikti areną.

Dvikova buvo nukelta dviem valandomis vėliau, tačiau vis dėlto vyko. Antrame kėlinyje vokiečiai kartą nuginklavo danų vartininką ir išsiveržė į priekį 1:0. Tai buvo vienintelis mačo įvartis ir vokiečiai su trimis laimėjimais po keturių dvikovų turi 9 taškus.

Tuo tarpu danai liko su dviem laimėjimais ir 6 taškais bei užima ketvirtą poziciją grupėje