Charakteris: pasaulio ledo ritulio čempionate – dramatiška Latvijos pergalė

Sekmadienį Suomijoje vykusiose pasaulio ledo ritulio čempionato B grupės rungtynėse svarbią pergalę iškovojo Latvijos rinktinė.

Latvijos ledo ritulininkai iškovojo antrąją pergalę iš eilės.<br>AFP/Scanpix nuotr.
B grupės lentelė.

2022-05-22 18:50, atnaujinta 2022-05-22 18:58

Latviai dar trečiojo kėlinio viduryje buvo atsiliekančios komandos vaidmenyje, tačiau pademonstravo charakterį ir po atkaklios kovos 4:3 (0:2, 2:1, 2:0) pranoko dar nė karto šiame čempionate nelaimėjusius Jungtinės Karalystės ledo ritulininkus.

Su šaltu dušu latviai susidūrė nuo pat rungtynių pradžios – britai Lietuvos kaimynus „pavaišino“ dvejais įvarčiais ir įgijo ankstyvą pranašumą.

Antrajame kėlinyje Latvijos rinktinei pavyko pasižymėti dukart, bet rezultatas dėl to lygiu netapo. Šio įvykio kaltininkas – trečiąjį Jungtinės Karalystės įvartį įmušęs Lewisas Hookas.

Besivejančios komandos vaidmenyje latviai išliko iki pat trečiojo kėlinio vidurio.

52-ąją min. rezultatą švieslentėje išlygino Rihardas Bukartas, o vos po dviejų minučių dauguma pasinaudojęs Andris Dzerinis pirmą kartą rungtynių metu išvedė latvius į priekį.

Tai buvo antroji Latvijos ledo ritulininkų pergalė iš eilės Suomijoje vykstančiose pirmenybėse.

Kitas B grupės rungtynes latviai žais su Švedijos ledo ritulininkais.