Lietuvos „Field Target“ šauliai – treti Europoje

Dėl COVID 19 viso pasaulio „Field Target“ šauliai neturėjo jokių tarptautinių varžybų. Tad planuotas Europos „Field Target“ 2020 metų čempionatas Belgijoje įvyko tik šiemet.

Lietuvos „Field Target“ šaulių rinktinė.<br>Pranešimo spaudai nuotr.

Jun 3, 2022, 5:58 PM

Gegužės 26–28 dienomis visos Europos FT šauliai (apie 200) susirinko Belgijos pietuose, Nemiūro provincijos Ardėnų kanuose. Orai nelepino kaip ir Lietuvoje, lietus, kalnų vėjas, šilta taip pat nebuvo.

Ir šį kartą Lietuvos komanda, bei jos nariai, Regina Burvienė, Linas Burvys, Marek Godlijevski ir Aleksas Jaunius parodė, kad COVID 19 nesumažino jų sugebėjimų taikliai šaudyti.

Lietuvos komanda pelnytai užsidėjo bronzos medalius, nusileidę tik Vokietijos (1 vieta) ir Vengrijos (2 vieta) šaulių komandoms.

Moterų kategorijoje sidabro medalį laimėjo Regina Burvienė, nusileidusi tik Estijos šaulei Heli Jalakas.

Pasaulio ir Europos čempionas A.Jaunius, perėjęs į veteranų kategorija (virš 60 metų) nesuteikė vilties kitiems veteranams ir tapo Europos veteranų čempionu, antroje vietoje liko Norvegijos šaulys Andrew Idris Kays, trečioje Prancūzijos šaulys Bernard Gatti. Be to A Jaunius tarp absoliučiai visų šaulių užsidėjo ir septintos vietos medalį (apdovanojami 10 geriausiu iš visų dalyvavusių varžybose).

Lietuvos rinktinės dabar laukia pasaulio „Field Target“ čempionatas, vyksiantis rugpjūčio mėnesį Italijoje.