Joniškio imtynininkai džiugina: turnyre Estijoje – trys nugalėtojai

Tartu (Estija) vykusiame tarptautiniame Georgo Hackenschmidto graikų-romėnų imtynių turnyre aukso medalius iškovojo joniškiečiai Benas Keršys (87 kg), Arnas Aukselis (97 kg) ir Pijus Baldyšius (130 kg).

Treneris Rytis Keršys, Pijus Baldyšius, Benas Keršys, Arnas Aukselis.<br> LIF nuotr.

2022-06-14 11:11

Sunkiasvoris Pijus Baldyšius rodė puikią imtynių veiksmų techniką ir abu varžovus iš Estijos įveikė pirmuose imčių kėlinukuose.

Lietuvos čempionui Benui Keršiui teko paplušėti kovojant prieš brolius Olavi ir Kalle Laisarvus.

Estijos jaunimo čempionai, palaikomi savo žiūrovų, labai norėjo įveikti joniškietį, bet Beno meistriškumas ir patirtis gniuždė estų viltis. Kiekvienam broliui Benas atliko po keturių taškų vertės metimą ir įveikė juos rezultatu 5:2 ir 7:0.

Arnui Aukseliui turnyro nugalėtojo titulas atiteko be kovų – jo varžovai atsisakė rungtis su joniškiečiu.

53-čią kartą surengtame turnyre varžėsi imtynininkai iš Estijos, Latvijos, Lietuvos ir Ukrainos. Lietuvai šiame turnyre atstovavo Joniškio visuomeninio imtynių klubo „Kova“ ir Joniškio sporto centro imtynininkai. Sportininkus varžyboms ruošė treneris Rytis Keršys.