Po auksinio finalo – spindesys R. Meilutytės veide: „Emocijos kalba pačios už save“

Rimtas veidas prieš šokant į baseiną ir po 30 sekundžių suspindusi šypsena jos veide. Rūta Meilutytė – pasaulio plaukimo čempionė! Šeštadienį 25-erių kaunietė iškovojo aukso medalį Budapešte vykstančių pirmenybių 50 m plaukimo krūtine finale.

R.Meilutytė tapo pasaulio čempione.<br>Reuters/Scanpix nuotr.
R.Meilutytė tapo pasaulio čempione.<br>D.Kibirkščio nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

Jun 25, 2022, 8:18 PM, atnaujinta Jun 25, 2022, 8:20 PM

Lietuvė distanciją įveikė per 29,7 sek. ir buvo greičiausia tarp 8 finalinėje kovoje dalyvavusių sportininkų.

Nuo pat distancijos pradžios į priekį šovusi Lietuvos plaukimo pažiba pranašumą išlaikė iki pat finišo. Pirmoji sienelę pasiekusi R.Meilutytė iškėlė rankas į viršų ir po devynerių metų pertraukos tapo pasaulio plaukimo čempione ilgajame 50 m baseine.

Po auksu pažymėto finalo kaunietė nenorėjo kalbėti apie savo savijautą – R.Meiltutytė siekė skirti dėmesį emocijoms.

„Išlipi iš baseino ir visi klausia, kaip jautiesi, kaip jautiesi. O man norisi išbūti tas emocijas, sunku iš pradžių pasakyti, kaip jaučiuosi. Smagu, labai smagu, aišku. Emocijos kalba pačios už save – matėte po starto“, – naujienų portalo lrt.lt žurnalistui Pauliui Cuberai sakė plaukikė.

Tai buvo antrasis R.Meilutytės medalis Vengrijos sostinėje vykstančiose pirmenybėse. Pirmadienį plaukikė iškovojo bronzą 100 m plaukimo krūtine varžybose.

„Nauja diena“: Lietuvos narystės NATO metinės – ar iššūkių daugiau?