R. Nadalis išsikapstė su argentiniečiu ir žais prieš R. Berankį, o N. Kyrgiosas korte spjovė į sirgaliaus pusę

Londone (Didžioji Britanija) tęsiasi prestižinis „Didžiojo kirčio“ serijos Vimbldono teniso turnyras. Itin sunkią pergalę antradienį Anglijoje iškovojo „Didžiojo kirčio“ turnyrų rekordininkas Rafaelis Nadalis. 22 tokio rango turnyrus laimėjęs 36-erių ispanas 3–1 (6:4, 6:3, 3:6, 6:4) palaužė argentinietį Franciscą Cerundolą (ATP-42).

Rafaelis Nadalis.<br>Zuma /Scanpix nuotr.
Rafaelis Nadalis.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Jun 28, 2022, 10:24 PM, atnaujinta Jun 28, 2022, 10:32 PM

Jų dvikova truko 3 val. 36 min. R.Nadalis laimėjo du pirmus setus ir buvo arti to, kad laimėtų ir trečią, tačiau argentinietis sugebėjo susikoncentruoti, laimėti varžovo padavimą.

2008 ir 2010 metų Vimbldono turnyro laimėtojas ir trečiame sete atsilikinėjo 1:2, bet sugebėjo pasinaudoti varžovo klaidomis ir galiausiai laimėjo mačą.

Šiame sezone R.Nadalis ir toliau išlieka vis dar nepralaimėjęs „Didžiojo kirčio“ turnyruose – tai buvo jo 15-oji pergalė iš eilės.

Antrame etape su R. Nadaliu žais geriausias mūsų šalies tenisininkas Ričardas Berankis, kuris 6:4, 7:5, 6:3 palaužė amerikietį Samą Querrey (ATP-157).

Šie tenisininkai jau buvo susitikęs tarpusavį dar šiais metais. ATP-250 serijos turnyre Australijoje ispanas įveikė R. Berankį 6:2, 7:5.

R.Berankis Vimbldono turnyre dalyvauja 11-ąjį kartą, o antrąjį varžybų ratą pasiekė ketvirtąkart karjeroje.

Itin sunkią pergalę pirmajame rate antradienį iškovojo ne itin emocijų valdyti sugebantis australas Nickas Kyrgiosas (ATP-40).

Jis po daugiau nei 3 valandų kovos 3:6, 6:1, 7:5, 6:7 (3:7), 7:5 nugalėjo vardinį kvietimą gavusį britą Paulą Jubbą (ATP-219).

N.Kyrgiosas po pergalės atsisuko į tribūnas ir spjovė sirgaliaus link, kuris jį erzino šūkaudamas ir reikšdamas emocijas viso mačo metu.