R. Berankis neįveikė Atlantos turnyro kvalifikacijos – pralaimėjo japonui

Pasiruošimą prestižiniam „US Open“ turnyrui pradėjęs 32-ejų lietuvis Ričardas Berankis (ATP-107) jau pluša už Atlanto. Dar neseniai Vokietijoje Hamburge žaidęs geriausias šalies tenisininkas šeštadienį siekė per kvalifikacija prasimušti į Atlantoje vykstančio ATP 250 serijos „Atlanta Open“ turnyrą. Tačiau nesėkmingai. R.Berankis per 1 valandą 43 minutes 3:6, 6:7 (4:7) pralaimėjo 29-erių japonui Taro Danieliui (ATP-102) ir baigė pasirodymą vienetų varžybose.

R. Berankis.<br>V.Ščiavinsko nuotr.
R. Berankis.<br>AP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

Jul 23, 2022, 7:27 PM

Šie tenisininkai dar nė karto nebuvo susitikę korte. T.Danielis 2018 m. ATP reitinge buvo pakilęs iki 64-os vietos ir net triumfavo ATP 250 serijos turnyre Stambule.

Šiemet T.Danielis „Australian Open“ turnyre įveikė kvalifikaciją, pagrindiniame etape nugalėjo britų legendą Andy Murray‘ų ir krito tik trečiajame rate.

Laimėjęs prieš lietuvį T.Danielis pelnė 6 ATP reitingo taškus ir 3800 JAV dolerių. Atrankos finale jo lauks prancūzas Adrianas Mannarino (ATP-80) arba Moldovos žaidėjas Radu Albotas (ATP-109).

R.Berankiui už žaidimą Atlantoje atiteko 2070 JAV dolerių. ATP 250 serijos vyrų teniso turnyro Atlantoje prizų fondą sudaro 708,53 tūkst. JAV dolerių.