Lietuvos švieslentė: dalimybę nepasinaudojęs „Hegelmann“ ir du mėnesius lauktas „Jonavos“ įvartis

Kauno „Hegelmann“ turėjo galimybę sekmadienį tapti Lietuvos futbolo A lygos lyderiu, bet nesugebėjo laimėti Gargžduose ir neaplenkė trečią turą iš eilės praleidusio Vilniaus „Žalgirio“. Kitose turo rungtynėse po daugiau nei dviejų mėnesių pertraukos įvartį įmušė autsaiderė „Jonava“.

Kauno rajono „Hegelmann“ ekipa.<br>S. Čirbos nuotr.

Jul 24, 2022, 8:19 PM

Futbolas

A lyga. 21 turas

Vilniaus „Riteriai“ – Telšių „Džiugas“ 2:1. V.Borovskis 22, R.Filipavičius 90+ / D.Virkšas 44. 120 žiūrovų.

„Panevėžys“ – Kauno „Žalgiris“ 2:1. N.Milevas 20, E.Girdvainis („Žalgiris“, į savo vartus, 57) / G.Sirgėdas 90+. 500 žiūrovų.

„Jonava“ – „Šiauliai“ 1:3. J.Lubas 72 / O.Ščebetunas 45+, D.Romanovskis 68, 88. 200 žiūrovų.

Gargždų „Banga“ – Kauno „Hegelmann“ 1:1. R.Vėževičius 85 / V.Armanavičius 65.

Lentelė: Vilniaus „Žalgiris“ – 41***, „Hegelmann“ – 40, „Panevėžys“ – 39**, „Riteriai“ – 35, Marijampolės „Sūduva“ – 31**, „Šiauliai“ – 29, Kauno „Žalgiris“ – 26**, „Banga“ – 19, „Džiugas“ – 12, „Jonava“ – 1*. *Pažymėtos komandos žaidė mažiau rungtynių.

Rezultatyviausi žaidėjai: V.Armanavičius („Hegelmann“) – 10, R.Oliveira (V. „Žalgiris“) – 8, K.Mbombo („Sūduva“) ir A.Smithas („Panevėžys“) – po 7.

Čempionų lygos atrankoje žaidžiantis Vilniaus „Žalgiris“ praleido trečias iš eilės A lygos rungtynes. Sekmadienį aplenkti čempionus galėjo „Hegelmann“ futbolininkai, tačiau jie nesugebėjo iškovoti trijų taškų Gargžduose.

Šeštadienį į A lygos varžybas po dviejų turų pertraukos grįžo iš Europos konferencijos lygos atrankos iškritę „Panevėžys“ ir Kauno „Žalgiris“. Jų tarpusavio rungtynes laimėjo namie žaidę panevėžiečiai.

Savo aistruoliams nedidelę šventę padovanojo autsaiderė „Jonava“, sugebėjusi įmušti įvartį į „Šiaulių“ vartus. Jonaviečiai praėjusį kartą per A lygos rungtynes įvartį įmušė gegužės 14 dieną, kai sužaidė lygiosiomis su „Banga“. Po to „Jonava“ šešerias rungtynes iš eilės pralaimėjo sausu rezultatu.

Jonavos futbolininkai šį sezoną per 20 rungtynių įmušė 4 įvarčius.