Europos jaunimo olimpiniame festivalyje – badmintonininkės Viltės Paulauskaitės bronza

Banska Bistricoje (Slovakija) vykstančiame Europos jaunimo olimpiniame festivalyje trečiadienį Lietuvos medalių sąskaita pasipildė bronza. Ant apdovanojimų pakylos lips badmintonininkė Viltė Paulauskaitė.

Europos jaunimo olimpiniame festivalyje bronzą iškovojo badmintonininkė Viltė Paulauskaitė.<br> K.Štreimikio nuotr.

Jul 27, 2022, 6:37 PM, atnaujinta Jul 27, 2022, 10:47 PM

Trečiadienį aštuntfinalyje lietuvė po atkaklios kovos 21:19, 21:17 palaužė kroatę Jeleną Buchberger, ketvirtfinalyje V. Paulauskaitė 16:25, 25:23, 21:19 nugalėjo lenkę Mają Janko ir užsitikrino mažiausiai bronzos medalį.

Tris mačus per tris valandas žaidusiais badmintonininkei paskutiniajame pritrūko jėgų. Pusfinalyje ji 8:21, 13:21 nusileido turkei Ravzai Bodur ir nors į finalą nepateko, iš Slovakijos parsiveš bronzą.

„Šis mano rezultatas labai nustebino. Šiandien du mačus laimėjau prieš daug stipresnes varžoves, turėjusias aukštesnį reitingą. Antrasis mačas truko 40 minučių, todėl trečiajam pritrūko jėgų. Neberadau jų tiek, kiek reikėjo, nors stengiausi kiek galėjau.

Tai – pirmasis mano tarptautinis pasiekimas ir manau, kad bus vienas svarbiausių gyvenimo pasiekimų“, – sakė V. Paulauskaitė.

Badmintonininkės iškovotas medalis – trečiasis Lietuvos rinktinės sąskaitoje. Antradienį 100 m laisvuoju stiliumį rungtį laimėjo plaukikė Smiltė Plytnykaitė, Lietuvos komanda mišrios estafetės 4 x 100 m laisvuoju stiliumi pasipuošė sidabru.