M. Maldonis ir A. Olijnikas pasaulio čempionate iškovojo sidabro medalius

Kanadoje vykstančiame pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionate Mindaugas Maldonis ir Andrejus Olijnikas iškovojo sidabro medalį.

M. Maldonis ir A. Olijnikas pasaulio čempionate iškovojo sidabro medalius<br>BKI.lt nuotr.

Aug 7, 2022, 7:26 PM

Lietuviai 500 metrų dviviečių baidarių finale distanciją įveikė per 1 min. 35.56 sek. ir iškovojo sidabro medalius.

Čempionais tapo vengrai – Bence’as Nadas ir Balint Kopaszas, kurie 500 metrų įveikė per 1 min. 34,99 sek.

Bronzos medaliai atiteko australams Jeanui Westhuyzenui ir Thomasui Greenui (1 min. 35,85 sek.).