A. Šidlauskas ir toliau drebina Europos plaukimo čempionatą – pateko į jau trečiąjį varžybų pusfinalį

Jau medalį savo kraityje turintis 25-erių panevėžietis Andrius Šidlauskas siekia ir dar vienos aukštumos. Sportininkas pirmadienį pasirodė 50 metrų laisvuoju stiliumi atrankoje ir su 12-uoju rezultatu prasimušė į varžybų pusfinalį.

Andrius Šidlauskas<br> AFP/Scanpix.com nuotr.

Aug 15, 2022, 10:30 AM

Mūsiškis startavo ketvirtame plaukime ir tarp dešimties plaukikų finišavo ketvirtas, parodęs laiką 27.52 sek.

Tarp visų šioje distancijoje startavusių 48 sportininkų lietuvio rezultatas buvo dvyliktas. Kvalifikaciją laimėjo italas Nicolo Martinenghi, plaukęs nuotolį per 26.71 sek.

Šiemet A.Šidlauskas plaukė šią distanciją per 27,39 sek.

A.Šildauskas penktadienį Romoje nuskynė pirmąjį savo karjeros Europos pirmenybių medalį.

Bronzą panevėžietis iškovojo 100 m plaukimo krūtine rungtyje.

Taip pat jis dalyvavo ir sekmadienį vykusiame 200 m plaukimo krūtine finale, tačiau liko už stipriausiųjų trejeto ribų, užėmęs 5 vietą.

Kartu su A.Šidlausku 50 metrų krūtine atrankoje plaukė ir 19-metis Aleksas Savickas.

Jis plaukė antrame plaukime ir tarp dešimties sportininkų buvo paskutinis – devintas. Dešimtuoju registruotas švedas Oskaras Hoffas nestartavo.

Lietuvis distanciją nuplaukė per 29.55 sek. ir galutinėje įskaitoje buvo 43-ias.

Geriausias A.Savicko pasiekimas šiame nuotolyje šiemet – 29.15 sek., o asmeninis rekordas yra 28.63 sek.