Danas Rapšys trečiadienį individualiose Europos čempionato varžybose neplauks: paaiškino savo sprendimą Estafetėje į finalą patekti nepavyko

Lietuvos plaukikas Danas Rapšys trečiadienį ryte pranešė, kad nestartuos 400 m laisvu stiliumi rungties antrankoje. Apie tai atletas sirgalius informavo „Facebook“ platformoje.

D.Rapšys.<br>Lietuvos plaukimo federacijos nuotr.

Aug 17, 2022, 10:06 AM, atnaujinta Aug 17, 2022, 11:47 AM

„Šiandien nestartuosiu 400 m l/s. Plauksiu tada, kai jausiu esąs pajėgus siekti savo tikslo, o ne vien tam, kad patekčiau į finalą. Juolab, kad didžiausią dėmesį skyriau pasirengimui 200 l/s. Be to, turėsiu daugiau jėgų padėti Lietuvos rinktinei per estafetę“, – situaciją aiškino 27-erių D.Rapšys.

Pastaruoju metu lietuvį persekioja įvairios traumos.

Tiesa, estafetėje lietuviams taip pat nepasisekė.

Estafetėje 4x100 metrų kombinuotu būdu D. Rapšys, Andrius Šidlauskas, Tomas Navikonis ir Erikas Grigaitis pusfinalyje distanciją įveikė per 3 min. 40,20 sek. ir į finalą nepateko.

D.Rapšys 200 m laisvu stiliumi rungties finale užėmė 5-ąją vietą. Po plaukimo atletas teigė, kad nėra patenkintas rezultatu.

Europos plaukimo čempionatas vyksta Romoje.

Lietuviai šiame Europos čempionate jau iškovojo tris medalius. Andrius Šidlauskas 100 m plaukimo krūtine rungtyje iškovojo bronzos medalį. Lygiai toje pačioje rungtyje, tokį patį medalį iškovojo ir Rūta Meilutytė. Moterų 200 m krūtine finale Kotryna Teterevkova taip pat laimėjo bronzos medalį.

Trečiadienį 19 val. 05 min. R.Meilutytė plauks 50 m plaukimo krūtine finale, kur sieks dar vieno medalio.

„Nauja diena“: ar yra galimybių, kad įvyks pilietybės referendumas?