Lietuvos baidarininkai ir kanojininkai namo sugrįžo su medaliais

2022-08-22 20:41, atnaujinta 2022-08-22 20:45

Praėjusią savaitę vykusiame Europos baidarių ir kanojų čempionate Lietuvos atstovai laimėjo 5 medalius.

Vienviečių kanojų 200 metrų varžybas laimėjo ir auksu pasidabino Henrikas Žustautas. Tai buvo ne vienas jo medalis: kartu su porininku Vadimu Korobovu H. Žustautas laimėjo sidabrą 200 metrų dviviečių kanojų rungtyje.

Bronzos medaliais vyrų porinės dvivietės valties plaukime pasipuošė irkluotojai Dovydas Nemeravičius ir Armandas Kelmelis, dviviečių baidarių 200 m nuotolyje – Artūras Seja ir Ignas Navakauskas bei Mindaugas Maldonis ir Andrejus Olijnikas (500 metrų dviviečių baidarių rungtyje).

Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo meistrai Europos čempionate iškovojo 5 medalius.<br> T.Bauro nuotr.