„US Open“ moterų turnyre pirmą kartą karjeroje triumfavo I. Swiatek

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį JAV baigėsi „US Open“ moterų teniso turnyras. Finalinėje dvikovoje triumfavo ir pirmą kartą savo karjeroje šio turnyro titulą iškovojo lenkė Iga Šwiątek (WTA-1).

I.Swiatek.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

2022-09-11 08:29, atnaujinta 2022-09-11 10:16

Geriausia pasaulio tenisininkė per kiek mažiau nei dvi valandas 6:2, 7:6 (7:5) susitvarkė su Tuniso tenisininke Ons Jabeur (WTA-5).

21-erių tenisininkė tapo ir pirmąja Lenkijos tenisininke, kuriai pavyko iškovoti „US Open“ teniso turnyro nugalėtojos titulą.

Apskritai I.Swiatek savo karjeroje „Didžiojo kirčio“ turnyrą laimėjo trečiąjį kartą. Iki tol ji du kartus buvo Prancūzijos „Didžiojo kirčio“ turnyro nugalėtoja.