Dviratininkė Katažina Sosna UCI varžybose nusileido tik Prancūzijos čempionei

Lietuvos dviratininkė Katažina Sosna, atstovaujanti Italijos komandai „Torpado Factory“, Prancūzijoje surengtose kalnų dviračių (MTB) kroso maratono (XCM) varžybose „La Forestiere“ (UCI HC kategorija) iškovojo antrą vietą. Už tai jai atiteko 80 pasaulio MTB maratono reitingo taškų ir 800 eurų premija.

K. Sosna<br>T. Gaubio/LDSF nuotr.

Sep 12, 2022, 12:40 PM

Nugalėjo Prancūzijos čempionė Lena Gerault. Ji 70 km trasą įveikė per 3 val. 7 min. 35 sek. Lietuvos čempionė K.Sosna nuo nugalėtojos atsiliko 2 min. 40 sek. Trečią vietą užėmė kita prancūzė Estelle Morel (+8.09).

K.Sosna pernai šiose varžybose iškovojo trečią vietą. Katažina rugsėjo 17 d. dalyvaus pasaulio MTB XCM čempionate Danijoje.