Imtynių turnyre Lenkijoje – medalių gausa

Krasnike (Lenkija) vykusiame tarptautinis laisvųjų imtynių jaunimo ir jaunių turnyre mūsų šalies atetai iškovojo penkis medalius.

Armanis Barsamianas  užėmė antrąją vietą.
Armanis Barsamianas užėmė antrąją vietą.

Oct 14, 2022, 3:02 PM

Jaunimo amžiaus grupėje Armanis Barsamianas (92 kg, 4 dal.) vienodu rezultatu 10:0 anksčiau laiko įveikė lenką Aleksanderį Czarnotą ir slovaką Samuelį Becką, tačiau 3:7 nusileido nugalėtojui Taronui Šahynianui iš Lenkijos ir iškovojo turnyro sidabrą.

Artiomij Boguslavskij (57 kg, 9 dal.), Titas Pijoraitis (74 kg, 8 dal.) ir Paulius Leščauskas (79 kg, 9 dal.) laimėjo po dvi pergales bei patyrė po vieną pralaimėjimą ir užėmė trečiąsias vietas.

Jaunių amžiaus grupėje bronzos medalį iškovojo Rokas Stonaitis (48 kg, 8 dal.).

Turnyre kovojo 225 jaunieji atletai iš Čekijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Slovakijos, Ukrainos ir Vengrijos.

Mūsų šaliai atstovavo laisvūnai imtynininkai Vilniaus, Klaipėdos, Vilkaviškio, Raseinių ir Kelmės.